Bahçeşehir Üniversitesi, 1998 yılında Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları tarafından bir vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi, güçlü akademik kadrosu, uluslararası düzeyde araştırma ve eğitim altyapısı, yurtdışında eğitim olanakları ve modern altyapısı ile Güneydoğu Avrupa ve MENA bölgesinde önde gelen üniversitelerden biri olma iddialı bir plan izlemektedir. Bahçeşehir Üniversitesi, dokuz ana fakültedeki yüksek lisans ve doktora programları dahil olmak üzere sertifika programlarından, lisans ve lisansüstü programlara kadar geniş bir alanda eğitim olanakları sunmaktadır. Üniversitede ayrıca bir Meslek Yüksekokulu ile birlikte dört Enstitü bulunmaktadır.
Bahçeşehir Üniversitesi’nde iş dünyası tarafından desteklenen işbirliğine dayalı bir eğitim programı var. Ayrıca, üniversitede profesyoneller için kariyer merkezi ve yaşam boyu öğrenme merkezleri vardır.

C4FF’in denizcilik eğitimi bölümü, ticari donanma subaylarının eğitimi ve eğitimi için uluslararası standartlara dayanan programlar geliştirme konusunda uzun yıllara dayanan deneyimin yanı sıra otomasyon, hibrid araç tasarımı ve yapay zeka gibi diğer iş alanlarında da çalışmaktadır. C4FF ayrıca Marifuture platformunun da kurucusu: http://www.marifuture.org/

Actuate İnovasyon, şirketlerin ihtiyaçlarını belirlemeyi ve gerekli yazılım ve süreç çözümlerini sağlamayı amaçlayan, 2016’dan beri aktif olan bir şirketler grubudur. Müşteri portföyü girişimciler, mikro KOBİ’ler, KOBİ’ler ve büyük firmalardan oluşmaktadır. Girişimcilik geçmişi olan kurucuları olan Actuate’ in en güçlü özelliği, doğru ihtiyaçları belirleyebilmek ve buna doğru cevap verecek ekip ve bilgiye sahip olmaktır.

LUT Üniversitesi (Lappeenranta-Lahti Teknoloji Üniversitesi LUT), 1969’dan beri bilim ve işletme alanlarını bir araya getiren Finlandiya’da öncü bir bilim üniversitesidir.
Uluslararası topluluğumuz, bilimsel araştırma ve akademik eğitim alan yaklaşık 6.000 öğrenci ve uzmandan oluşmaktadır.

Liverpool Üniversitesi‘ nin 7.000’i dünyanın dört bir yanından burada okumak üzere seyahat ettiği 31.000 öğrencisi ve 200 ülkede 195.000 mezunu vardır. Küresel odak noktası, kurumun Şanghay yakınlarındaki Suzhou’da, Xi’an Jiaotong Üniversitesi ve Londra’daki bir kampüs ile ortaklaşa bir üniversite kurmasını sağlamıştır.
Üniversite, dünyadaki Liverpool derecelerini okuyan 10.000’den fazla öğrencisi ile Avrupa’da% 100 çevrimiçi yüksek lisans lisans dersleri sağlayıcısıdır.

Torlak Gemi Yönetimi, 2008 yılında Tuzla’da kurulmuştur. Teknik ve ticari faaliyetlerini genişletmiş ve 2012 yılında gemileri OWN organizasyonuna devretmiştir. Tecrübe ve personel bilgisine dayanan gemicilik endüstrileri konusunda kendini adamış yönetim derin deneyime sahiptir.

Merinova, görevi Vaasa bölgesindeki enerji kümesini daha da başarılı kılmak olan önemli ve tarafsız bir aktördür. Vaasa bölgesindeki enerji kümesinin merkezinde bulunuyoruz. En son uzmanlığımız enerji teknolojisi konusunda ve iş geliştirme ve işletme koşullarında uzmanız. Hem bölgesel, hem ulusal hem de küresel olarak çeşitli projelere, programlara ve hizmetlere dahil oluyoruz.